Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szédülök este?

Miért szédülök este?

Figyelt kérdés
2 napja ha lefekszem az ágyba akkor szédülök. Nem olyan hú de vészesen de amikor megfordulok akkor jelentkezik. Tudni kell, hogy magnézium hiányos vagyok, és mostanában iszok almaecetet ami azert kihajt belőlem mindent, plusz enyhén magas vérnomásom van. Vérnyomás csökkentőt azóta nem szedek mióta iszom az almaecetet, viszont magnéziumot kb fél éve nem vettem be. Plusz ezek mellé még diétázok is amivel nem túl sok vitamint viszek be a szervezetembe. Ezek összefüggésben lehetnek egymással? Lehet az miatt hogy almaecetet iszok es ami bemegy az át is megy rajtam? Lehet ezek miatt a szédülés?
2018. nov. 6. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a vernyomasod szorakozik veled!

Nekem is van ilyen tunetem idonkent. Es tudom hogy egyszer nagyon fent van aztan nagyon lent. Ugyhogy jobb lenne ha a gyogyszert is enned az alma ecet keves!

2018. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos igazad lett.. 151/87 volt a vernyomásom. Bevettem egy fél vérnyomás csökkentőt és mostmar jobban is vagyok. Akkor az lenne még a lérdésem hogy a vérnyomás csökkenttő mellé ugyanúgy megihatom naponta 3x az almaecetet?
2018. nov. 6. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Hanyszor kell enned a vernyomas csokkentot?
2018. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Naponta 1x fel szemet
2018. nov. 6. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ihatod az alma ecetet kulonosebben nem befolyasolo tenyezo de legalabb erositi az immunrendszered!
2018. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!