Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjjel lemarták az anyajegyem....

Éjjel lemarták az anyajegyem. Menjek vagy ne menjek?

Figyelt kérdés
Buliba voltam és a nyakamon bal oldalt valaki éjjel lemarta az anyajegyem. Vérzett is eléggé egyből hazajöttem, fertőtlenítettem, es leragasztottam sebtapasszal . A kozelembe borgyogyasz nincs max a haziorvoshoz tudok elmenni de ahoz sem vasárnap. Mit csináljak? Programáltassam magam borgyogyaszhoz ? Vagy varjak vele mig gyogyul? Es csak ha nem ugyanugy fog kinezni? Varom a tanacsokat

2018. nov. 18. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell pánikba esni, ragaszd le, és amint tudod, mutasd meg bőrgyógyásznak. Ha nagy a seb, akkor mindenképpen.
2018. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el vele a bőrgyógyászatra, nem szabad vele várni egy kicsit sem.
2018. nov. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt nem lehet egyből ... holnap programaltatom magam es kitudja hogy jovohetre kapok e egyaltalan helyet.

Addig ragasszam le vagy jobb neki ha szabadon gyogyul?

2018. nov. 18. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég megvárni, mire meggyógyul és ha akkor látszik, hogy változott, akkor kell orvoshoz menni vele.
2018. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!