Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a hátam össze-vis...

Mitől fájhat a hátam össze-vissza?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete arra ébredtem, hogy nagyon fáj a hátam, Elmentem dokihoz aflamint írt fel, de mivel elmúlt nem szedtem tovább. El is mondtam neki. Ez sajnos csak pár napig tartott, most ismét előjött, de már nagyon kicsi az az időszak, amikor nem fáj. Hol a lapockám környékén, hol a nyakamnál, van, hogy elől a melleim fölött érzem, van, hogy a derekam felé sugárzik. Ha elfordítom a fejem jobbra és a vállam mögé akarok nézni akkor végig belenyilall a hátamon teljes hosszában, Olyan is van, hogy zsibbad hol az egyik, hol a másik karom a könyök és a váll között.

Mi lehet ez? Holnap megint megyek dokihoz, meg tüdőszűrésre is. Annyira pánikolok, hogy egész hétvégén szinte sokkban voltam!

Köszönöm a válaszokat!



2018. nov. 18. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez gerincsérv, akármit mond az orvos.
2018. nov. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!