Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem volt semmi bajom a...

Miért nem volt semmi bajom a sok alkoholtól?

Figyelt kérdés

Múlthéten voltam életem első házibulijában és rengeteget ittam... (8 doboz Heineken, 5 házipálinka feles, 4 vodka feles, fél üveg pezsgő húzóra, pár konyak és egy pár whisky-kóla) Egyszerűen nem hiszem el hogy semmi bajom nem volt másnap pedig a kísérő elfogyott az elején és ez volt az első ivásom. Mindenre emlékszem, jó kedvem volt... Most lehet hogy kitalációnak tűnik a kérdés de tényleg így volt és nem tudom miért nem az történt, mait szoktak mondani, hogy azt se tudom melyik bolygón voltam!


Vagy ahoz többet kell inni?


Érdekel nagyon hogy miért nem voltam másnapos és miért nem volt filmszakadás!


2018. nov. 21. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ettől még egy igazi alkesz is meghal. Hazudsz.
2018. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem miért nem volt bajom! Kérlek segítsetek, így volt és kész! Erre a kérdésre szeretnék választ kapni! Ha nem tudsz értelmeset mondani akkor ott egy másik kérdés, nem kell felesleges dolgot írni! Segítséget kértem és ezt kapom!
2018. nov. 21. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet folyamatosan ettél közben és felszívódott, pl. ropi, sós vagy kicsit zsíros dolgok jót tesznek ilyenkor.

A mennyiség hihetetlennek tűnik.

Ha közben táncoltál folyamatosan, az is nagyon sokat segíthetett.

2018. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól írta az első! Kamuzol.
2018. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet ennyit inni, nagyjából hihető. Ha közben eszel valamit, jól bírod az alkoholt, eléggé hidratált voltál nem biztos, hogy bajod lesz tőle. Ennyit én is megiszom. De a fél üveg pezsgő nekem mégis sántít. Azt ha lehúzod, ezer százalék, hogy visszajön, annyi szénsav van benne.
2018. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ivós játék volt azért volt a pezsgő xd
2018. nov. 21. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy alkohol dehidrogenáz izoenzim vizsgálatra, akkor többet lehet mondani.
2018. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiesett az a 24 óra, amíg szétverted a lakást, elvitt a rendőrség, majd a mentők, aztán meg otthon aludtál 12 órát.
2018. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!