Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon köhögök és mellé faj a torkom is?

Figyelt kérdés

Hétvégén lázas voltam hétfőtől járok iskolába de voltunk kórházba állítólag felső légúti fertőzésem van

Faj a torkom, orrom fújom, kohogok nagyon ami nagyon zavaró és nemtudom mit csináljak eddig azért mentem iskolába mert anya rám parancsolt hogy le fogok maradni stb mentem is meg azért főleg mert dogak voltak meg holnap is de péntektől nem lesz de pénteken kötelező szalagavaton részt venni 15-19ig és suli 13ig lesz és az ofo is nagyon kérdezgette hogy jövök.....

Köhögés ellen mit csináljak? Milyen gyógyszert ajanlotok?

Mert a héten muszály mennem

Mert suliba beerek és első órán is olyan kohogesi roham jött rám és jött fel dolog.. teljesen kivert a viz utána egész nap folyt az orrom meg köhögés valamikor elmúlik pl edzesen voltam 2 órát és semmi de hazaértem azóta szó szerint megállás nélkül de semmi nem jön fel csak száraz köhögés meg most is és nagyon zavaró semmi nem jön fel

Bocsánat ha rosszul írtam

Köszönöm előre is



2018. nov. 28. 21:23
 1/2 A kérdező kommentje:

Egyébként szedek doritricint torokra napi 4et meg ambroxol tevat 2 öt és rubophen forró italt

A nevüket biztos rosszul írtam de ezeket szedem😄

2018. nov. 28. 21:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Robitussin köptető szirupot vegyél a patikában! Légcsőhuruttal nem szabad edzésre menni, mert súlyosbodik a betegség.
2018. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!