Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek izzadás ellen?

Mit tegyek izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Kb 5-6 éve fennáll az a probléma (20/L), hogy nagyon erősen szagos az izzadtságom (mennyiségre nem sok). Nem vagyok túlsúlyos, pajzsmirigyemmel nincs baj, rendesen kajálok, mindenféle dezodort kipróbáltam. Elég stresszes az életem, de a stressz nálam időszakos (pl nyáriszünetben nincs), viszont az izzadás nem múlik. Amióta serdülőkorba léptem, konkrétan 0-24-ben büdös vagyok, még fürdés után is, másodpercekig tartó szappanozás és mosás után is, ha közelről megszagolom, kicsit érzem. Reggel felkelek, a pizsamámat egyből dobhatom a mosógépbe. Nem tudok már mit kitalálni. Más is tapasztalt ilyesmit? Van remény, hogy valaha elmúlik? Mit használjak?

2018. nov. 29. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia erre van pár "gyógyszer" patikákba ha ezt elmondod már nyomják is a kezedbe , de ha nem akarsz ilyet szedni vágj félbe egy krumplit és kend be vele a bőröd ahol sokat izzadsz.
2018. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!