Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jól hallottam, hogy a szódabik...

Jól hallottam, hogy a szódabikarbóna jó az erő izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogy kell használni?

Kúra szerűen vagy már egyből kell hatni?



2018. aug. 25. 01:52
 1/4 A kérdező kommentje:
18/L
2018. aug. 25. 01:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, vannak ilyen házi praktikák, ezekről mindenki mást mond, hogy mi vált be stb.


Menj el patikába és vegyél solutio antisodurica-t.

Kb ezer-kétezer forintos tétel, illetve még vegyél valamilyen vattát.

Önts a vattára belőle majd a kívánt felületet törölgesd át vele minél alaposabban.

Fontos, hogy ezt fürdés után este tedd meg és úgy feküdj le, mert ha pl reggel csinálod meg, később ha leizzadsz lefolyik rólad, csípni fog és semmit nem fog használni.

2-3 nap után szinte teljesen elmúlik az izzadás, személyes garanciát vállalok rá. :D


Nekem bevált, azért merem ennyire ajánlani. :D


ui.: elképzelhető, hogy amúgy is fog csípni, ettől nem kell megijedni. :)


Remélem tudtam segíteni. :)

2018. aug. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkodtam ezen a gyógyszeren, de azt hallottam, hogy van benne alumínium meg rákkeltő így nagyon nem merném használni
2018. aug. 25. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden rákkeltő, és minden valamilyen szinte egészségtelen. Én is a solutio antisudoricát ajánlom, nekem is hatott, pedig nagyon izzadékony vagyok. A hátamnál, hónaljamnál mindig meglátszódtak az izzadságfoltok. Ha átkenem magamat ezzel a szerrel, nem látszódik meg. Ha jól emlékszek még ezer forintba se kerül egy db üveg. Próbáld ki, 1 üvegbe nem halsz bele, lehet nem is hat neked.
2018. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!