Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon durva székrekedésem...

Nagyon durva székrekedésem van, mit tehetnék még? SOS

Figyelt kérdés

Már három napja rettenetes hasi görcsökkel szenvedek. Kb már felkelni sem tudok emiatt. Fájdalomcsillapító nem hat.

Ettem házi szilvalekvárt, kipróbáltam az olajat is egy kis vízben oldva, ettem joghurtot, tejet is ittam, és vizet is eleget iszok. Paradicsomot is sokat eszek.

Mit tudnék még tenni? Olyan megoldás kéne ami azonnal hat. A hasfájás elviselhetetlen!



2017. júl. 23. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Most nem akarok hülyeséget kérdezni... de az összes létező sz arságot megetted amit találtál a hűtőben?

Ember, hashajtóra GYÓGYSZERTÁRIRA!!! esetleg nem is gondoltál?

Megdöbbent a tudatlanságod..

2017. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ma már nem tehetsz semmi, még többet ne zabálj. Holnap reggel meg vegyél mályvateát vagy gyógyszertári készítményt.
2017. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A végbelednél, a vége van valószínűleg a leginkább megkeményedve, tehát hiába eszel hashajtó dolgokat, lehet, hogy ami hátrébb van, azt fellazítja, sőt, totál híg már, viszont ami legelöl van, arra nem hat. Pont ezért fáj a hasad is, mert a hátsó rész az elülső megkeményedett széklettől nem tud távozni.

Holnap vegyél a patikába glicerines kúpot, az meglazítja az elejét, illetve ha nem akarsz gyógyszereket, akkor ott a Senna tea. Teljesen természetes, több erősségben is lehet csinálni és az jól kipucol.

De ha a kúp ellen vagy, akkor pedig csak önmagában valamilyen székletlazító, hashajtó készítményt vegyél a patikába.

És igyál sok folyadékot, mozogj sokkal többet, illetve mellőzd a sok szénhidrátot és inkább több rosttartalmú ételt fogyassz és akkor nem lesz székrekedésed.

2017. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ricinust lehet kapni gyógyszertarban, parszaz ft. hashajtó
2017. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vegyél be hashajtót este, reggelre minden oké lesz!
2017. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van Guttalax kúp.Kb 20 p alatt kijön minden.
2017. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Glicerines kúpot vettem. Este használjam, és reggelre lesz meg az eredménye? Vagy mennyi idő mire hat?
2017. júl. 23. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szilva kompótot kell enni. A szülés után a nők is ezt esznek,a könnyebb széklet miatt .
2017. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyél te szilvakompótot, jó sokat!..hagyjuk már a sok tököm praktikát, szerencsétlen összezabált mindent, de eredménye nem lett, ezért is marad a gyógyszertár..
2017. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!