Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » TÉNLEG nagyon ártalmas az...

TÉNLEG nagyon ártalmas az energiaital? Hogyan lehet le szokni rola?

Figyelt kérdés
Van hogy naponta megiszok akkar 8 250ml energiaitalt...általában 2-4 az átlag
2018. nov. 30. 10:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11:49 jól írta hogy büdös! A terhességem előtt én is megittam 1-2 naponta. Terhesen persze nem ittam többet, és azóta sem. Nemrég a párom ivott egyet itthon, mikor kinyitotta rendesen meglepődtem hogy ez ilyen büdös? És én ezt ittam?! Hogy nem éreztem hogy ennek ilyen szaga van?! :$
2018. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tényleg kva büdös, ha körülöttem kibont egyet valaki én menekülök onnan.
2018. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Leállhat tőle a szíved is. :( Az egyik osztálytársam emiatt halt meg, 2 liter Monstert ivott meg és rosszul lett, a szemünk előtt próbálták újraéleszteni a mentősök, még mentőhelikopter is leszállt a suli udvarára, de sajnos nem tudták megmenteni. Örökre a szemem előtt van ez a jelenet, és azóta próbálok mindenkit arra buzdítani, hogy ne igyon semennyit sem. Kérlek, hagyd abba te is. :/
2018. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vannak kirívó esetek, és van aki túlzásba tudja vinni ezt is. Én is megiszok napi 2-3 redbullt és semmi bajom. Ha egész nap iszol sima vizet, végül is estére kiürül belőled és olyan mintha ott se lenne. Fiatalon pörgős az anyagcsere, ilyenkor nem károsodik semmi, de mondjuk 40-50 felett ne kísérletezz energiaitalokkal.

19/F

2018. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!