Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » TÉNLEG nagyon ártalmas az...

TÉNLEG nagyon ártalmas az energiaital? Hogyan lehet le szokni rola?

Figyelt kérdés
Van hogy naponta megiszok akkar 8 250ml energiaitalt...általában 2-4 az átlag
2018. nov. 30. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ártalmas, igen, pláne ekkora fogyasztás.

Leszokni olyan módon lehet, hogy soha többet nem veszed meg a boltban, nem nyitod ki, nem fogyasztod el.

2018. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ártalmas, főleg a szív-és érrendszerre a koffein miatt. Az adalékanyagokról nem is beszélve..

Le lehet szokni, de kegyetlen lesz az első pár hét nélküle. Én most szeptemberben szoktam le, mert már napi 3 dobozt ittam. Sokkal jobb, mióta nem függök tőle, megéri letenni.

2018. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igyál mast helyette. Én sok évig ittam, napi 2 . Most aloevera vagy más hasonló dobozos kiszerelésű üdítőt iszok helyette . Egyiknaprol a másikra kell de amit te megiszol rengeteg. A bomba , hell , watt ezek magas koffeintartalmu üdítőitalok, a monster ' Redbull ezek pedig energia italok
2018. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azigen 8-at? Nem semmi. Csoda hogy még nem lett bajod. Leszokni piszok nehéz mert nagyon is rá vagy szokva. Ha nem lesz hozzá elég kitartásod nem is fog sikerülni. Kezd úgy hogy nem 8 iszol meg egy nap hanem csak 3-at. Fokozatosan csökkentsd.
2018. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

pont néhány heteolvastam egy cikket erről :D "Már egy doboz energiaital elfogyasztása is károsan hat a szervezetre" elég reálisnak tűnik!


Legkönnyebben talán úgy tudnál leszokni róla, hogy inkább kávét iszol helyette, mivel annak nincs ennyi káros hatása, viszont ez rengeteg ez a mennyiség, szóval én valahogy fokozatosan csökkenteném az adagot

2018. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elolvasod a dobozon, hogy mi van benne az talán hatásos lesz és elmegy tőle a kedved. Igyál kávét, még az is jobb.
2018. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Általában bombat, de van mikor RedBullt ://

Eddig fekete kávét ittam , de az nem elég

Suli közben szinte UGY ÉRZEM KÖTELEZŐ ENNYIT INNOM,mert másképp nincs erőm...

2018. nov. 30. 11:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz.

Kávé, energiaital nem kell a sulihoz.

Ha neked semmi energiád, akkor vagy beteg vagy, vagy csak azt hiszed, hogy nincs energiád ezek nélkül.

Ne igyál egyáltalán semmi ilyesmit.

2018. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag leállhat a szíved is.Minél többet iszol annál nagyobb a függőség és annál fáradtabb vagy nélküle.Menj el orvoshoz,vérvételre.Vitaminhiánytól,főleg vashiánytól vagy ilyen. Borzalmasak ezek az italok minden téren,szerintem még büdösek is.Fokotatosan szólj le,próbálkozzon kávéval,sokkal finomabb és jótékonyan.
2018. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi olyat nem csinálsz az iskolában ami miatt innod kéne ezt a szrt. Divatból iszod, semmi másért. Nagyjából annyi értelme van mint mosószert inni és megosztani a fészbukon.
2018. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!