Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik olyan ‘jo’ etel kombinacio...

Mik olyan ‘jo’ etel kombinaciok amiktol 1-2 napos hasmenest, vagy gyomorrontast lehet kapni? SURGOS!

Figyelt kérdés
Hetfon felelunk a szozatbol, de egesz heten beteg voltam, alig tudtam kikelni az agybol, igy nem tudtam megtanulni, es azt mondta a tanar,aki nem tudja beirja neki a piros egyest. ERTELMES(!!!) VALASZOKAT KOSZONOM!
2018. dec. 1. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hétfőig még van időd a tanulásra .Nem gondolom hogy az elmúlt 5 napban annyi anyagot vettetek ,hogy ezt egy 2 es erejéig nem lehetne megtanulni .

Jah,hogy előzőleg sem tanultál,itt kezdődik a probléma .

Most 1 másik betegséggel még tetézni szeretnéd is .

Még nem a nyári szünet következik,csak a téli ! D

2018. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hetfoig meg van idod megtanulni boven!!!Ne kamuzz mert utana az eletben is mindig ki akarsz majd bujni a felelosseg alol,ha nem tanultad meg akkor megerdemled amit kapsz!!! Az eletbe ez lesz majd visszagondolva a legkissebb problemad neaggodj
2018. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menjél vissza hétfőn a dokihoz, "kontrollra" és mondhatsz neki olyat, amitől arra a napra még kiír akár. Amúgy egy egész vasárnap bőven elég a megtanulására, legalább adj bele energiát és lehet a tanár ad neked haladékot (mi anno kaptunk, betegség miatt, mert pótolni ia kellett sokat).

Csak persze egyszerűbb itt panaszkodni és butaságokat kitalálni, mint a könyvet a kezedbe venni.

Vigyázz, ha betegségre most összezabálaz dolgokat, sokkal rosszabbul járhatsz, mint egy egyessel.

2018. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jo ezeket adom, hetfoig meg sok ido van. de kib*szott sokat kell potolnom, mellesleg felteheto hogy irunk is masokbol. Es olyan joarc a tanar, hogy ha egy szot hibazol bevagja a karot. Engem meg kinyirnak
2018. dec. 1. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát hétfőn nemcsak felelsz, de írtok is mindenből. Hagyd ki azt a napot, hasmenésre hivatkozva. Akkor kedden mit találsz ki? Meghalt a nagymama. Oké. Szerdára sem készülsz. És így tovább, és így tovább. Nulla tudásért, sőt mi több, a nulla hozzáállásért, a meg nem próbálásért, bizony egyes jár!
2018. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedden fogszabalyzas miatt amugy se megyek, szerdatol mar minden menne normalisan istenemxd
2018. dec. 1. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:

De minek neked valós gyomorrontás és hasmenés, ha azt be is lehet hazudni? Vagy ott áll valaki melletted budin, ellenőrízni?

Hát ebben az esetben, ami hatásos lehet, az a tejes kóla .Ha az nem válna be, akkor a másnapos macskakaja szerintem biztos hatásos lesz, bár én még nem próbáltam.

2018. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!