Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy napos barnàzàs,5 nappal a...

Egy napos barnàzàs,5 nappal a nem várt előtt negatív teszt, furcsa érzések. Lehet baba? Rendes válaszra várok Amég dokihoz nem jutok el.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előzőhéten hétfőn voltam nőgyógyásznàl aki csak megnyomkodott és mikor a petefészkem megnyomta elkezdett fájni, utána alig bírtam menni. Kaptam gyógyszert rá és az az érdekes hogy kB egy héttel azaz most hétfőn barnàztam egyet ami egy egyszeri alkalom volt csupán majd áttetsző -fehéres nedvem lett ami napi egyszer egyszer elő jön. Ma teszteltem délután ami negatív lett jövőhét hétfőre várom a menstruációm. Mi lehet ez? Reggeli bokàkolàsok...szúr bal oldalt a petefészkem sokszor csak tompa érzés, fej fájás szédülés. Ötleteket kérnék szépen. Előre is köszönöm 💓
2018. nov. 15. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Hét elején még hasmenésem is volt, illetve a derekam is fájt. Ezeket még kihagytam.
2018. nov. 15. 17:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az a "bokákolások"?
2018. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Öklendezést jelent.:)

Még jó,hogy 5 nappal a nemvárt előtt negatív a teszt.

Nem kell rögtön kérdést kiírni.Ha ilyen szitu áll fenn,akkor értelemszerűen meg kell várni,hogy késsen pár napot a mensid és aztán tesztelni.

Nem tudom,ez elég jó ötlet?

2018. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2018. nov. 15. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!