Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A husfogyasztas jo vagy rossz...

A husfogyasztas jo vagy rossz egeszseg szempontjabol?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 22:24
 1/5 anonim válasza:

Hát kell a hús az embernek, mert vannak esszenciális aminosavak, amiket nem vagyunk képesek előállítani, mert nincsenek enzimjeink hozzá. És az aminosavakból lesznek fehérjék, amiből a sejtek felépülnek.

Persze sok minden más is kell a hús mellett az egészséghez.

2010. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hús éppenúgy kell az egészséghez,mint a tej,gyümölcs,zöldség is. Csak így lehet egészséges az ember.
2010. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De a tejrol is megoszlanak a velemenyek, mert van, aki azt mondja (orvosok kozott is), hogy egeszsegtelen felnott korban. Mar nem tudom, hogy mit higyjek.


A marhahus egeszsegesebbnek szamit, mint a sertes?

2010. jún. 26. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a csirke-, pulykamell az egészséges. A vöröshúsokat kerülni kell.
2010. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tej kitűnő kálcium forrás és nagyon egészséges. Az már más kérdés, hogy nagyon sok ember nem tudja normálisan megemészteni a tejet és hasmenést kap tőle....
2010. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!