Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel ápoljam a hajam hogy ne...

Mivel ápoljam a hajam hogy ne hulljon?

Figyelt kérdés

Már vagy 2-3 éve folyamatosan szárítom a hajam főként hétköznap reggelente és pár hónapja arra lettem figyelmes, hogy ha beletúrok a hajamba akkor 1-2 hajszál mindíg kijön és mostanra már elég ritka lett a hajam és ez ellen tenni akarok. Próbálom kerülni a hajszárítást de akkor eléggé kócos marad a hajam. Mit tegyek?


17/f



2018. dec. 2. 12:16
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Mindenképpen csökkenteni kellene a hajszárítás mennyiségét!Hajbalzsamot tudom ajánlani,talán ettől kevésbé lesz kócos,illetve egy vérképet jó lenne ha csináltatnál(lehet hogy a hajhullás hátterében vitaminhiány áll).A stresszes életemód is oka lehet...

Remélem hamar megoldódik a problémád🙏😊

2018. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gömbicica ***** válasza:

ameddig beletursz és 1-2 hajszál jön ki, addig semmi para.

Nekem fodrász segitségével hullott el hajam.

napi 60-100 szál!!! ez azért már nagyon gáz sajnos :(

De tanácsolnám, hogy a naponkénti hajmosást, főleg reggel -hideg van, gondolom sapkát nem viselsz- felejtsd el.

A hajszáritó sem igazán hajbarát :(

Rövid frizuránál, és mint irod elég ritka (??) nem nagy esélyt látok arra, hogy kócos legyen!

2018. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!