Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes ha valaki...

Mennyire veszélyes ha valaki nem alszik eleget?

Figyelt kérdés

Mert velem ez van.Hiába fekszem le korán kelek fel később egyszerűen csak ilyen 4 órákat tudok aludni.Viszont nem vagyok álmos.Tudom,lesznek következményei ennek de mit csináljak??? Hogyan aludhatnék többet?

22/F



2018. dec. 3. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ha fáradsz akkor jelezni fog a szervezeted és akkor pihenj többet.
2018. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem csak úgy működik, hogy annyit aludjak, amennyire szükségem van (ez 6 ó), ha 16 óra után már nem iszom kávét, teát, zöld teát (mást nem is szoktam) Sokáig hatnak ezek és zavarja a természetes igényt. Még az is jó, ha elalvás előtt 1 órával már nem használok semmi gépet, hanem olvasok, vagy egyéb.

Ha valaki úgy érzi, hogy nem alszik eleget, az szerintem nem tesz jót az egészségnek, főleg az idegrendszernek.

2018. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az alvásigénye. Nem lehet azt mondani, hogy ha nem alszol 8 órát akkor véged van. A lényeg az, hogy annyit aludj, amennyit a szervezeted igényel. Ha ennyi alvással teljesen rendben vagy és nem vagy fáradt, akkor az azt jelenti, hogy neked ennyi is elég.

Nekem 6 óra a küszöb. Ennél se többet se kevesebbet nem tolerál a szervezetem. A Te korodban nekem is bőven elég volt 3-4 óra. Idővel változik az ember. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2018. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De mi van ha azért alszok keveset mert nem ér mostanában napfény a szutyok idő miatt?

Olvastam hogy a napfény is számit.

2018. dec. 3. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!