Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az arcomon, hátamon akkor...

Az arcomon, hátamon akkor jönnek ki pattanások, amikor megjön a havi menstruációm. Mit tegyek hogy ne legyenek pattanások?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanettől szenvedek, bár nekem "csak" az arcom lesz tele. Én csak azt tudom ajánlani, hogy használj antibakteriális, pattanásos bőrre való arcradírt (Synergen, azt hiszem így írják, nekem bevált, Rossmannba lehet kapni), és mosd le egy nap többször az érintett bőrfelületet zsálya teával.
2010. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nagyon nem tudsz tenni ellene, ez természetes, hogy olyankor ragyásodik az ember. Én oylankor gyakrabban átkenem az arcom tonikkal és kicsit többet teszek rá a krémemből (acne stop-ot hazsnálok, drága, de nagyon jó, nekem bevált)
2010. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a háziorvosodat, hogy írjon fel Zineryt oldatot! Ennek egy kicsit ecet szaga van, de hamar elillan. Viszont rém hatékony.
2010. júl. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az előttem válaszolókhoz, ez a hormonváltozások velejárója, nem lehet ellene tenni, csak tünetileg kezelni, hogy ne legyenek annyira rondák és hamarabb elmúljanak.

Középkorú anyaként még mindig minden hónapban tele vagyok pattanásokkal, mielőtt megjön. Tini bőrápolókat használok (acne-elleni radíros bőrtisztító + tonik) és igyekszem nem foglalkozni vele, hogy a képemre van írva, hogy éppen megvan :).

2010. júl. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nyomd ki őket! De ha nem éred el a hátadon, kérj meg egy olyas valakit, akit ismersz! Rokont vagy barátnőt tanácsolok!:D
2010. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hello! Az arcodra sztem (nekem bevált) vegyél Garnier Pure Active Anti-spot roll-on -t így néz ki: [link]

A hátadra, nem tom mit mondjak! Bocsi! :)

2010. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Roaccutan kapszula elfújja a pattanásokat, mint a szél. Hátránya, hogy drága, és elég erős szer, tele mellékhatásokkal. De ha nagyon ragyás vagy, írasd föl a bőrgyógyásszal!
2010. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én a Roaccutan-t használtam (kb 8 hónapig), elég durva mellékhatásai vannak (pl:mindennapos szájszárazság,bőrszárazság-ami nekem volt, de ez egyénenként változó). Bőrgyógyász írhatja csak fel,de csak ha súlyos az akne.

Amúgy meg a sok sex is tisztítja a bőrt :)

F/22

2010. júl. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De a sok szex helyett a maszti is ugyan úgy jó nem? :D
2010. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!