Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kéz remegés ellen lehet...

Sszandika13 kérdése:

Kéz remegés ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Már évek óta észre vettem,hogy remeg a kezem! Habár nem tudom miért! Lehet ennek Pszichés oka? Vagy mondjuk örökletes is lehet? Nagyon félek hogy roszabb lesz. Egészségügben tanulok és már előre félek hogy majd ha tanuljuk a vérvétel és egyéb hasonló beavatkozásokat hogy remegni fog közben a kezem! L/22

2018. dec. 5. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

BÁRMI lehet! Idegi vagy anatómiai ok.

Közülünk többen Béta-blokkolót szedünk. (fegyveres testület, lövészet)

2018. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kreténpali ***** válasza:

mondanám, hogy alkohol, de sajnos nem lenne vicces.

Figyelj meg mindent, amit tudsz róla. milyen mértékű, milyen érzelmi állapothoz köthető, mit csinálsz előtte, mit nem csinálsz előtte. pl félelem, fáradtság, kialvatlanság, adrenalin rush, éhség, herpesz vagy más vírus, gyengült immunrendszer, alumínium a szervezetben, stb.

2018. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra,hogy lehet-e hogy az édesanyámtól örököltem aki alkholista volt és neki is mindig remegett a keze. Bar nem tudom hogy van-e neki értelme
2018. dec. 5. 17:14
 4/4 kreténpali ***** válasza:
Ha anyád keze amúgy is remegett akkor van értelme, ha az alkoholtól remegett akkor nincs értelme. Mármint akkor nem genetikai oka van, de tudat alatt szolidaritásból még csinálhatod. Na mindegy. Előzőt írtam, figyeld meg magad!
2018. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!