Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kakilás után, miután kitörlöm...

Kakilás után, miután kitörlöm rendesen miért marad nedves ha úgy tetszik kakis?

Figyelt kérdés
Csak nekem van ilyen? Kakilás után, miután sivatagi szárazra töröltem a s.ggem továbbra is nedves marad? Mindig mikor megyek pisilni ki is törlöm hátul, és akkor szoktam látni hogy bizony nem lucskos, csak simán nedves. Mintha sz.ros nedv lenne... miért van ez? csak nekem van ilyen?
2018. dec. 8. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Egyedi különlegesség vagy a világban.

Az ánusz ráncai között mindig marad valamennyi székletmaradvány. Másrészt a záróizom nem zár egészen tökéletesen és a végbél nyálkahártyája is folyamatosan termel nyálkás váladékot, ami természetszerűleg megjelenik az ánuszrózsán, sőt tovább folyhat a farpofák összefekvő felületére.

2018. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
18 körüli lány vagy? Akkor még jónak kell lennie a záró izomnak kivéve ha minden nap seggberépázzák. Nos alapvetően mosd meg szappannal és szárítsd meg langyos meleg levegővel, ne forróval. Ennyi.
2018. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen. Néha érzem, hogy olyan kellemetlenül sikamlós a farpofáim között. Na, akkor tudom, hogy ki kell mennem megtörölni. És csurom kakis az egész seggem. Pedig nem az van, hogy nem töröltem ki jól, mert sokszor aznap még nem is kakkantottam.

Mivel kiskoromban nem igazán volt ez jellemző, én is arra gondolok, amit valaki már írt, hogy az análtól nem záródok rendesen. Pedig én is még fiatal, húszon éves vagyok.

2019. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
férfi vagy nő? :D
2019. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már hogy én? Ha férfi lennék, nem okozna ilyen gondot az anál. Max ha homokos lennék. :)
2019. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ugye tudod, hogy káros? 1-1x jópofa de elég súlyos árat kell érte fizetni.
2019. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!