Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lejárt, bontatlan csomagolású...

Lejárt, bontatlan csomagolású Béres csepp felhasználható?

Figyelt kérdés
2018.05. Lejáratú, nagy csomagos (adagolópumpás) Béres csepp. Mivel szobahőmérsékleten tárolandó és felbontás után 6 hó a szavatosság, én nem szívesen dobnám ki, mert nem olcsó. De családom szerint nem kéne használni. Szerintetek?

2018. dec. 16. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán felhasználhatod. Gyógyszerész lánya mondta, hogy eleve úgy írják rá a felhasználhatósági dátumot a gyógyszerekre, hogy nagyon-nagyon tuti legyen, hogy addig még egészen pöpec, de utána még nagyon sokáig pont ugyanolyan jó, úgyhogy ez a fél év nem számít. Szerintem max. annyi baja lehet, hogy mondjuk a benne levő 20 féle vitaminból meg nyomelemből az egyik már nincs benne 100%-osan, csak mondjuk 98%-ban, a többi elpárolgott, vagy ilyesmi, de attól még nagyon is hasznos lehet felhasználni.
2018. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy max nem annyira hasznosul, de káros nem lehet. Köszi!
2018. dec. 16. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!