Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van, ha egy hasi sérv...

Mi van, ha egy hasi sérv műtét 10. napján megemeltem magam?

Figyelt kérdés
10 cm-es vágás van a hasamon, hálót ültettek be. Most fáj, mintha ki akarna esni egy kő a hasamból. Felcipeltem a másodikra egy szerintem 5 kg-nál nehezebb cuccot! Mit tegyek most?
2018. dec. 17. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vidd vissza!
2018. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha, ha...

Remélem egyszer te is leszel hasonló helyzetben!

2018. dec. 17. 14:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ne röhögtess! Az is fáj!
2018. dec. 17. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kiszakadt a háló.Vissza kell menni az orvoshoz.
2018. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rossz hír. Köszi a válaszod. Van tapasztalatod? Csütörtökön kell mennem varratszedésre. Vajon akkor meg tudja mondani a doki?
2018. dec. 17. 19:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Most már mindegy.
2018. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs senki, akinek van tapasztalata és komolyan tudna válaszolni? Szart se ér az internet! Bárhova írtam, ,orvos válaszol' stb web helyekre, sehol nem vette senki a fáradtságot, hogy válaszoljon. Itt legalább egy hülye viccet megeresztettek. Itt a pont a Gyakori kérdések- nél!
2018. dec. 18. 00:34
 8/9 anonim ***** válasza:
A feleségemnek volt sérve.Hasonlóképpen járt mint te.A mútét után megemelte magát és kiszaladt a háló.Ismételten megkellett müteni.Most két éve rendben van,de 5kg nál többet nem emelhet.
2018. dec. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.Azt szeretném még kérdezni, hogy lehetett megállapítani, hogy derült ki, hogy a háló elszakadt? Mennyi idő múlva műtötték meg újra a feleségedet?

válaszodat előre is köszönöm. Bárcsak olvasnád mielőbb, mert nagyon izgatott vagyok emiatt. már nem fáj annyira, de ronda dagadt.

2018. dec. 19. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!