Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugalmi ritmuszavar?

Nyugalmi ritmuszavar?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 18:35
 1/4 A kérdező kommentje:
56 eves ferfi vagyok. 50 mg betakokk zookot szedek. Ennek ellenere arra ebrefek, hogy kicsi aprok a pulzusom. Felkelek valtozik erősebbe. Ekkor bevrszek nyugtatot es meg egy felet a zookbol. Ez lehet nyugalmi ritmuszavar? Köszönöm valaszát.
2018. dec. 21. 18:35
 2/4 A kérdező kommentje:
Az eletem is nagyon streeszes. Ez sajnos 2 eve meg van. Ha sikerül kipihenni magam, nappal nincs gond.
2018. dec. 21. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz! Nekem tachykardiám van, bár nagyjából fele annyi idős vagyok, mint te. -Ugyanúgy betaloc zok-ot szedek, és rudotelt-

Ő tud biztosabbat mondani,én csak tippelni tudnék.

2018. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit pintositok. Pajzsmirigybe göb van. 20 eve szedek nyugtatokat. Regen xanax , most rivotril. A rossz alvastol 2 szer volt kb napközben ritmzszavar. Bevettem rudotelt kesöbb helyreugrott. 2 eve volt nyugami zavar, arra ebredtem, ami nem tarsult rosszullettel. Most ralan a kereskedelemben a hajtas amir rosszul bírok. A 2 eve szedett lendormint probalom letenni. Haziorvos javaslatara. 1 rivo 1 rudotel együtt. Rivobol felet csak . Nem e ez okozza a problemat a rivotril? A lendormin mar nem mindig hatott. Altalaban kesön fexem allando du os vagyok. 11 körül jövök ki az agybol. Ez nem azt jelelenti , hogy ennyit alszom. A felebredesekkel együtt 5 ora körül. A jo alvas egy fél gyogyszer, ha nem mindig jön össze, kihat a szívműködesre. 2 eve ultrahahang terheles volt. Minden jo volt. Anyumnak komolyabb szivproblemara is betalokot adtak. Majdnem ez a legjobb? Azt hiszem .Probaltam mar kombinalni , nervenflege nyugtato es rivo. A hasam kipirosodott tőle. Ez egy ördögi kör, kibújni nehez belőle.
2018. dec. 22. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!