Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcémás szemhéjra javaslat?

Ekcémás szemhéjra javaslat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kijött a szemem köré ekcéma. Először allergiának néztem de már egyértelműen ekcéma. Nagyon fáj,viszket és ronda is. Voltam orvosnál, aki Tobradex kenőcsöt javasolt, de sajnos nem segít, sőt, inkább rosszabb lett. Akinek volt már hasonló problémája, mit használt? A kezemen szokott előjönni, oda flucinart szoktam használni, de az durva szteroid, azt nem szabad a szemkörnyékre... Szóval S. O. S.
2018. dec. 22. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, Elocom krémmel kentem. Szteroidos, nekem a háziorvosom írta fel. Egy hét alatt elmúlott és azóta sem jött elő.
2018. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem az ujjaim hajlamosak ekcémára, én is elocomos kenőccsel kenem. Tuti megoldás rá. De csak receptre kapsz.
2019. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!