Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gázszivárgás okozta megbeteged...

Gázszivárgás okozta megbetegedést hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Ma este elromlott a vízmelegítőnk, és a javítása közben derült ki, hogy már 2-3 hónapja szivárog a gáz meg az égéstermékek. Megközelítőleg ugyanennyi ideje kezdtem el beteg lenni, az állapotom egyre romlott, már vagy egy hónapja alig eszek és iszok, beszorul a mellkasomnál az étel meg az ital, hidegrázás van, görcsök, hányás, nehezen mozgok, vérzik az orrom, alig alszok, szédülök... Az összes tünet gázmérgezésre illik.

2018. dec. 23. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megszűník a kiváltó ok, azaz nem fog tovább szivárogni a gáz néhány hét alatt magától elmúlik.
2018. dec. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. dec. 23. 03:15
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

A gáz az valóban elmúlik, de a szervezetben maradandó elváltozások léphetnek fel. Az idegesség a stressz az megmarad, és egész életen át, lerontja az életminőséget.

Infúzió és,vagy magasnyomású oxigén.

Csinálhatsz magadnak kávés beöntést is.

Ha van lehetőséged szaunázni, az is jót tesz.

Nekem 20 évembe telt mire erre rájöttem.

2018. dec. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Idegesség az szerencsére nincsen, inkább a felsorolt fizikai tünetek zavarnak.
2018. dec. 23. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!