Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Medinac gyógyszer kezelése...

Medinac gyógyszer kezelése után mikor mehetek újra szoláriumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 hónapig szedtem ezt a medinac nevezetű gyógyszert az arcomra mivel csúnya pattanásaim voltak. Nagyon szépen rendbehozta az arcom viszont maradtak rajta kis piros foltok.2 hónapja abbahagytam a szedését és még most sem múltak el :/

Gondolkoztam azon hogy mi lenne ha elmennék szoláriumba!? Segítene valamennyit?

A gyógyszer egyébként fényérzékenységet okoz és szoláriumba sem lehet menni ha szedjük,de mivel abbahagytam a szedését szeretnék menni viszont nem tudom hogy mennyi idő alatt megy ki a szervezetből a hatása


2018. dec. 26. 12:42
 1/1 anonim válasza:

Szia

A gyógyszer leírása szerint a szedés befejezése után még egy hónapig van a szervezetben. Én türelmet ajánlok a piros foltokhoz, napot és szoláriumot semmiképp, mivel a piros foltod barna pigmentfolttá alakulna át. Gyógyszertárban szerintem betudsz szerezni valamilyen bőrszínegységesítő, krémet. De vannak kifejezetten pattanás utáni nyomok eltüntetésére is különböző krémek. Fényvédőt viszont mindenképp használj.

2019. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!