Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a térdem, lehetséges,...

Fáj a térdem, lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Na jó, csak vicc volt, csak már én érzem magam kb hülyének, ha valami bajom van, és nem egyből terhességre gyanakszom...


Szóval, babám 9 hete született , pár hete mindkét térdem nagyon fáj. Van rajtam pár kiló felesleg, de nem vészesen sok. Akkor fájnak, ha ülök vagy ha épp felállok. Menet közben semmi bajom. Más anyuka is van/volt így? Valami tipp esetleg, vagy mindenképpen orvos javasolt?



2018. dec. 21. 06:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen mocsok módon elérni, hogy rákattintsanak a sz@r kérdésedre... A sok hazugságod miatt fáj!
2018. dec. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nekem a bokám fáj. :D 14hetes babám van... Szerintem ugyanaz a bajod mint nekem. Le vagy terhelve :-)
2018. dec. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jaaaaj első, ne legyél már ennyire begyepesedett... XD Ezen az oldalon ha valakinek letört a körme, már terhességre gyanakszik...
2018. dec. 21. 07:11
 4/16 anonim válasza:
59%

Én jót mulattam rajta kedves kérdező :-)

Szerintem is csak a túlterheltség.

2018. dec. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

"Ezen az oldalon ha valakinek letört a körme, már terhességre gyanakszik..."


Kerdezo, ezt a valaszt sajat magadra mondod egyebkent? Ugyanis te is egy kis terdfajasra azthiszed terhes vagy.

Egyebkent ez nagyon buta kerdes, vagy megeroltetted vagy kitudja. Ha terhes vagy tesztelj.

2018. dec. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Attol fugg mekkora az a felesleg ami rajtad van. Nem hinnem hogy terhesseg tunete lenne ugyanis akkor mar idossebb terhesnek kellene lenned hogy a baba sulyat erezd. Jobban jarsz egy terhessegi teszttel.
2018. dec. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A ferjemnek is faj a terde mar miota :'( akkor tuti terhes
2018. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet a túlsúlytól porckopás, lehet íngyulladás - jellemző, ha ilyesmit sportoltál, pl. biciklizés vagy szoknyában járkálsz hidegben vagy guggolva pakolásztál, takarítottál - vagy okozhat ízületi gyulladást autoimmun betegség is (sajnos ilyesmi a szüléstől is előjöhet). De kisugározhat deréktáji gerincprobléma is térdbe - ezt te is kipróbálhatod, hogy (ülve, ha így szokott fájni) a derekad mozgatásával (homorít, domborít, jobbra-balra csavar és ide-oda dől) változik-e gyanúsan a fájdalom a térdedben. Ha meg eleged lesz belőle, úgyis el fogsz menni orvoshoz... háziorvos adhat beutalót a reumára.
2018. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, #5, #6, #7... Leesett, hogy magát a fő kérdést csak viccnek szántam? Nem gondolom egyáltalán, hogy terhes vagyok, mivel tudom, hogyan tudok ellene védekezni, és nincs tervben kistesó.


Azt hiszem, ebből orvos lesz, mert tényleg elképesztően tud fájni.

2018. dec. 21. 11:34
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha annyira viccnek szantad akkor mi a fenenek adtal neki ilyen hulye cimet? Hogy tobben kattintsanak ra? Magadat jaratod le hogy ilyen hulyesegeket kiirsz. Ha egyaltalan nem akarsz gyereket akkor miert hozod fel a terhesseged es a megfelelo vedekezesedet? Senkit nem erdekel hogy tudsz e vedekezni vagy sem. Amugy szerintem csak a nagy sulyt nem birja a tested mert nemhiszem hogy megeroltetted volna magad. Es nem artana leirnod hogy hany kg az a felesleg amirol beszelsz, nem mindegy hogy 5 vagy 30 kg.
2018. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!