Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Help! Mitől fájhatott (és...

Help! Mitől fájhatott (és megint kezd) az oldalam (jobb)? Szúr, fáj kegyetlenül :S és mostmár a bal is kezd 15 éves lány-> többi lent

Figyelt kérdés

nem tudom mennyire számit az, hogy előtte négy éjjelt a barátommal aludtunk egyszemélyes ágyban.Tehát, hogy esetleg a kis hely miatt...de nem értek hozzá :S hajnalban keltem fel rá, nem tudtam aludni, és most, hogy felébredtem, megint kezdem érezni, viszont már mindkét oldalamon:S

nem hinném, hogy sérv, mert ugye akkor az embernek a has tájékán, alul szúr.. nekem pedig az oldalon :S a vese pedig elvileg hátrébb van, szóval nem tudom

köszi


2010. jún. 28. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
A májad meg a léped. Nem húzódhatott meg?
2010. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát nem tudom mitől húzodhatna meg :S

vagy egyáltalán mi az a dolog, amitől ez megtörténhet :S

amiket csináltunk, azokat máskor is csináltuk, talán tényleg az alvás lesz az ok :S elég kicsi az ágy kettő embernek, nemtudom :S

2010. jún. 28. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el akkor menj vele orvoshoz. Jobboldalon a vakbél szokott fájni.
2010. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ezt hogyan vizsgálják ki?
2010. jún. 28. 14:04
 5/9 anonim válasza:
Lehet hogy vesekőröl van szó..énis erre panaszkodtam amire te.Elmentünk orvoshoz és vesekövet állapítottak meg.
2010. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lázad nincs? Köldöktájékra nem sugárzik, nyilall?
2010. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

vesekő? :S ha mindkét oldalon szúr? uh :S


hát nemtudom, nem nagyon érzek sokmindent a köldöktájékán, inkább sokkal erősebben a két oldalon :S , meg amit abból érezni még kicsit a hasnál és ennyi

2010. jún. 28. 14:14
 8/9 A kérdező kommentje:
esetleg megfázás miatt nem lehetséges?:S
2010. jún. 28. 17:49
 9/9 A kérdező kommentje:

szerintem megfázás volt :)

mert nagyon sokat jártam/járok wc.re :S

és már nem fáj annyira :)

2010. jún. 29. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!