Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyrázkodás 1,5 évesnek? Vagy...

Agyrázkodás 1,5 évesnek? Vagy már ne aggódjak?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt a kisfiam egy pillanat műve volt az egész, lelépett az ágyról de mivel kicsi nem tudott megállni, hanem ahogy lépett úgy rögtön hasra is esett, de ugy az egész testével. Szegénykém. Nem volt utána semmi baja, csak este felé megevett három mézest ivott utána, majd egy 10 perc múlva ivott 250 ml tejet. Kimentünk tesómék lőttek fel tüzijátékot, a nagy hangtól megijedt majd kijött belőle a tej. Emiatt nagyon megijedtem, de mindenki azt mondts nyugodjak meg biztos sokat evett azért. Azóta nem hányt, sokat játszott a tesójával, annyit alszik amennyit eddig is, járásában sem.veszek észre furcsát. Mit gondoltok,?
2018. dec. 28. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Szegény gyerek, hogy ILYEN anyával van megáldva!


Másrészt ekkora gyereknek nem kellene mézest enni föleg nem három darabot meg teletölteni tejjel lefekvés elött.


Egyébként meg olvass utána, mik az agyrázkódás tünetei, és akkor nem kérdezel ilyen butaságokat. (A net ugyanis nem CSAK arra való, hogy itt a GYK-n írogass, INFORMÁCIÓKAT is lehet keresni, méghozzá megbízhatóbbakat, mint amit itt írnak hozzád hasonlóan tájékozatlan emberek!)

2018. dec. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jogos az egyes írása.

A gyereknek semmi baja de gondolom tele tömted majd hirtelen megijedt és ki küldte az egészet ennyi.

2018. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még ha ilyenek is. Ez am ilyen házi mézes volt, szóval olyan másfél boltinak felel meg. Karácsony volt és olyan jóízűen ette. Akkor biztos nagyon tele volt a pocija azért hányt. Ma beszéltem az orvosi rendelőben az asszisztenssel és azt mondta, hogy nem kell aggódnom. Sajnálom, hogy rossz anyának itéltek. Meghalnék a gyerekeimért annyira szeretem őket. Ígyis bele voltam betegedve az egészbe még most is.
2018. dec. 28. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

" Sajnálom, hogy rossz anyának itéltek. Meghalnék a gyerekeimért annyira szeretem őket. Ígyis bele voltam betegedve az egészbe még most is."


Félreértetted a válaszokat, nem ROSSZ, hanem BUTa anyának tartanak.

A gyerekedért nem MEGHALNI kell, hanem ÉLNI érte, méghozzá úgy, hogy ne "belebetegedj" ilyenekbe, hanem informálódj a neten - rengeteg komolyabb oldal van, ahol értelmes infókat kapsz arról, hogy mi az, amire figyelni kell egy gyereknél, mi az, ami veszélyes, mi az ami természetes dolog, és te hogy tudsz adott esetben OKOSAN viselkedni, nem pedig pánikba esni és értelmetlen dolgokat csinálni.


HA tényleg JÓL akarod szeretni a gyerekedet, akkor MAGAD kell képezni, hogy tájékozott legyél!

2018. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!