Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igazságos? Ez...

Szerintetek ez igazságos? Ez így rendjén van?

Figyelt kérdés
Ezen nagyon sokat gondolkodtam egész életem során, hogy miért van ez. Mindkét szülőm orvos. Az orvosi szakmán belül is elég felelősségteljes szakmájuk van, főleg az apukámnak. Ami a legrosszabb és ezért tényleg nagyon dühös vagyok, hogy látom Berki Krisztiánt, Gáspár Győzőt ,Gáspár Lacit, Majkát akik szerintem fele annyit se tanultak és dolgoztak és olyan életet élnek amilyet mi sose fogunk. És igen is irigy és dühös vagyok, mikor hallom a rádióban, hogy Majkának az a gondja, hogy a sztárban sztár miatt nem tud most elmenni trópusi helyekre nyaralni. Gáspár Laci mikor mutogatja a Lamborghini-ét, és még sorolhatnám. Egyszerűen annyira igazságtalan, hogy ezek a putriból kikerült embetek havonta milliókat keresnek a szüleim meg a magyar kórházi orvosi bért kapják. Egy kis kertes házban élünk, egy Suzuki swiftünk van, és egy évben 1-szer ha eljutunk nyaralni. Lehet mondani, hogy az orvos magánba vagy a paraszolvenciával halálra keresik magukat, de nem minden orvos fogad el paraszolvenciát és nem minden orvosi szakma amiben lehet magánrendelni. Egyes emberek istenítik ezeket a tudatlan celebeket, de olyanról meg sose hallottam, hogy egy orvost tiszteljenek vagy istenítsenek azért, mert életeket mentett. De hát ez a világ.
2018. dec. 28. 12:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem minden orvosi szakmában lehet magánrendelni.
2018. dec. 28. 12:55
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem igazságos. De hát valakinek fontosabbak a stadionok meg a kisvasútja, mint az egészségügy.
2018. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán támasztja alá megbecsültség szempontjából, amit írsz:

[link]

Más tészta, hogy a sok igénytelen IQ nullás proletár eltartja - és sajnos nem is akárhogy - ezeket a semmirekellőket (ne felejtsük ki közülük a Facebook- meg Instasenkiket sem), ezért a szánalmas produkciójukkal is gazdagok tudnak lenni.

2018. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!