Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit használhatna erre egy férfi?

Mit használhatna erre egy férfi?

Figyelt kérdés
Velük is előfordulhat, hogy nem megfelelő a székletük és ez később "foltot" hagyhat, de ilyenkor nem vizelettartási problémákra gyártott inkontinencia betétre lenne szerintem szükségük. Mi nők menstruáció idején simán megoldjuk, de mit használhatnának ők?
2018. dec. 29. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak speciálisan férfiaknak készült betétek ilyen esetekre - vizelet- és széklettartási problémákra is.
2018. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van speciálisan erre gyártott pelenka .A kórházakban is ilyet használnak .Ha orvos írja fel ,akkor van rá Tb támogatás is .
2018. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából nem pelenkára gondoltam, hanem betétre, ami biztos különbözik valamennyire a női betétektől meg a vizeletre valótól. Amúgy velem is előfordult ilyen párszor, de mindig elmúlt, nem vagyok beteg. :)
2018. dec. 29. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!