Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületet kezelhetem...

David768 kérdése:

Fitymaszűkületet kezelhetem orvos nélkűl?

Figyelt kérdés
Valószínüleg fitymaszűkületem van, nem olyan mint ahogy a legtöbb fórumon leírják. a fitymámat hátratudom húzni, viszont megvan szűkülve egy nagyon kis helyen, nem fáj sem semmi, de nagyon félek, hogy körűlmetélés lesz a vége, amit egyáltalán nem szeretnék!

#fityma #fitymaszűkület #férfi nemi problémák
2018. dec. 21. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Akkor viszont lehet elég egy krém, amit az orvos fel tud írni.
2018. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jellemzően az enyhe szűkületet vagy nem kell kezelni (ha nem okoz problémát, csupán picit szoros), vagy tágítással lehet rajta javítani (esetleg az orvos által felírt kenőcs segítségével).
2018. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Ha könnyen hátra tudod végülis húzni a fitymád(ernyedt és merev pénisz esetén is)akkor nincs komoly baj,akkor enyhe fitymaszűkületed lehet.

Jobb lenne ha elmennél urológushoz(beutaló nem kell,14 éves kortól lehet egyedül menni) és ő írna fel rá krémet.


Csak súlyos fitymaszűkület estében kell metélni valójában,a te esetedben ez nem áll fent és eleve több műtéti lehetőség is van fitymaszűkület esetében is,amelyeknél viszont a fityma megmarad.

És nem is kényszeríthet senki se metélésre,szóval igazán nincs mitől félned.

2018. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!