Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit sportoljak gerincsérvvel...

Mit sportoljak gerincsérvvel 24 évesen?

Figyelt kérdés
úszáson kívül , kérlek valami jót javasoljatok, vagy valami jó gerinctornát... Köszönöm!
2018. dec. 29. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó az úszás, gyógytorna rá. Jó lenne egy Omron Tens készülék, amivel karban tudod tartani a gerincsérved. II-es típusú kollagén hidrolizátum is kell a karbantartásához.
2018. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mindenképpen a kezelőorvosoddal kell ezt megbeszélned.

Ő tudja a pontos kórtörténetedet, állapotodat.

2018. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bármit, ami nem okoz komoly fájdalmat. Én gerincsérvvel teljesítménytúrázom, ráadásul úgy, hogy az egyik lábamban a boka, másikban a térd van rommá menve. Lehet, hogy nem egészséges, amit csinálok, de nem érdekel. Nem érdekel, mit mond az orvos, hogy ne hajtsam szét magam, ne igyak, ne dohányozzak... Nem érdekel, én így élek, így szeretek élni.
2018. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!