Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi orrsprayt használhatok?

Mennyi orrsprayt használhatok?

Figyelt kérdés
Nagyon lebetegedtem, vízszerűen folyamatosan folyik az orrom olyan náthás vagyok. Hányszor használhatom az orrsprayt? 2 nap alatt elfogyott 2 nagy csomag zsepi, és folyton folyik illetve az orrspray kb 2 órán át használ. Utána megint dugul és folyik. Azt írja napi 3x de az kevés. Ha többet használom lehet bajom tőle?

2018. dec. 31. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A köztes időben használj tengervizeset abból lehet bőven.
2018. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat használod rászokhatsz, én is 5 évet voltam függő.
2018. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem használom alapból soha csak most erre az erős náthára kell, csak nemtudom hogy mennyit szabad valójában és milyen bajt okozhat
2018. dec. 31. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha rászoksz és évekig használhatod az orr nyálkahártyád hazavágja, és mindig bedugul ok nélkül, mert ugye ezekben szteroid van. Én is mikor orvosnál voltam csodálkoztak, hogy hogy nem ment tönkre az orrom 5 év után. Na meg a szaglásod is tönkreteszi. De akkor nincs gond, ha csak náthás időkben használod. Használd nyugodtan.
2018. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!