Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik napszakban a legegészsé...

Travis83 kérdése:

Melyik napszakban a legegészségesebb kocogni, vagy teljesen mindegy mikor futok?

Figyelt kérdés
Én este vagy késő este szoktam, de egyesek azt mondják a legjobb reggel kocogni. Én nem értem miért lenne ez igaz. Tényleg van jelentősége?

2019. jan. 2. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Most a tüzijátékok miatt én legalább egy hétig nem kocognék:

[link]

Aztán meg azért jobb reggel mert tisztább még a levegő valamivek, mint estére.

2019. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggel azért jobb, mert akkor egész nap energikusabb leszel, világosabb van, mint este, frissebb a levegő. Illetve van motováció ahhoz, hogy felkelj. Hátrány: ha nem eszel előtte, akkor elájulhatsz, ha viszont eszel, akkor felkeveredhet a gyomrod..

Este jó levezetése lehet a napnak, de én futás után nehezebben alszom el.

2019. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én pont hogy jobban alszom futás után. Csak általában megjön az étvágyam és szoktam harapni utána. Bár ez gondolom nem baj.
2019. jan. 2. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!