Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyha minden...

Mit csináljak, hogyha minden télen, meg a hidegebb időszakokban, kedvtelen vagyok nagyon, meg nagyon érzékeny mindenre?

Figyelt kérdés
Úgy érzem magam mint valami tiszta depressziós ember,nagyon érzékeny leszek minden apró dologra is,a közérzetem ilyenkor elképzelhetetlenül rossz,szomorú vagyok minden miatt,bágyadt,kedvtelen.Mit csináljak hogy ilyenkor is érezzem magam normálisan?Már nem birom ezt az állapotot hónapokon keresztül minden egyes évben,kérem segitsen valaki.:(
2019. jan. 4. 12:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni hogy agresszivabb is vagyok sokkal,ez normális 17 évesen?
2019. jan. 4. 12:47
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is rátesz az egészre egy lapáttal hogy mostanába ki léptem nagyon a komfort zonámból és ez is megviselt eléggé.
2019. jan. 4. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Költözz melegebb éghajlatra.

Pl: ott vannak a mediterrán országok, nem is messze, tengerpart stb. Szerintem jó helyek.

2019. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez téili depresszió (szezonális depresszió így hívják).Ilyenkor afény és D-vitamin hiánya a felelős elsősorban érte.Legyél kinnt a szabadban amennyit csak lehet.a csúny aborús időben illatmécsesekkel lehet vinni aszobába egy kis "fényterápiát".Amint kisüt néha anap, Próbáld kicsit kihasználni, menj ki.A forró csoki szintén ad egy kis boldogsághormont.

Nyugi, már csak 2 hónapot kell kihúzni.

2019. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom. :)
2019. jan. 4. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!