Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok álmos? 16/L

Miért nem vagyok álmos? 16/L

Figyelt kérdés
Szerdáról csütörtökre semmit nem aludtam, és csütörtökről péntekre is csak két órát tudtam aludni, egyszerűen nem tudok elaludni, nem vagyok álmos és nem megy. Az iskola és az "éjszakai bagoly" életmódom miatt a 3-4-5 óra alváshoz vagyok szokva, de ez most eléggé kiborít. Most sem vagyok egyáltalán álmos, pedig hétkor kell majd kelnem, és attól félek, hogy akkor sem leszek az. Mit tehetnék? Miért van ez?

2019. jan. 5. 03:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy természetesen iskola közben az éjszakázásaim után álmos szoktam lenni.
2019. jan. 5. 03:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy depressziós?Vagy nagyon stresszes?Ha nem,akkor csupán hozzá szoktál a kevés alváshoz.Vagy nappal, ha nem fáradsz el eléggé, attól is lehet. Próbáld meg, hogy lefekszel időbe és kapcsolsz neten meditációt, relaxációt. Arra akár percek alatt el tudsz aludni! Egy idő után megbosszulja a szervezet a kevés alvást, én már tapasztaltam!
2019. jan. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, az mennyire számít, hogy orvos nem állapította meg, de a barátaim és a szüleim szerint az vagyok... Én nem igazán érzem magam annak, a problémáim ellenére. Stresszes nem vagyok, de lehet, hogy valóban az előbbi miatt jelentkezett nálam ez a probléma. ASMR videókat próbáltam már, de azok is ébren tartanak, mert arra figyelek, amit hallok. De megpróbálom majd a meditációs videókat, köszönöm szépen a választ!:)
2019. jan. 5. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!