Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem hat a Modafinil?

Nem hat a Modafinil?

Figyelt kérdés
Rendeltem magamnak pár hónapja Modafinilt tanuláshoz. Mikor első alkalommal kipróbáltam, brutálisan hatott, nagyon gyorsan tanultam vele, csak aztán éjjel három utánig nem tudtam miatta aludni (felet vettem be). Eltelt egy kis idő, és a múltkoriakból tanulva a következő alkalommal nem felet, hanem negyedet vettem be, hogy ne legyek ébren egész éjjel. Ezt kb. alig éreztem, de azért egy kicsit rosszabbul aludtam. Legutóbb megint felet vettem be, de egyáltalán nem éreztem, hogy hatott volna, holott első alkalommal eszméletlenül sokat segített ez a mennyiség. Ráadásul már az alvás is ment utána gond nélkül. Ilyen hamar hozzászoktam volna, vagy miért nem segít már?

2019. jan. 6. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem ezt a cuccot, de valószínűleg kezd hozzászokni a szervezeted, vagy ha brutális anyag, akkor védekezik ellene.
2019. jan. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!