Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jövő héten műtenek, de nagyon...

Jövő héten műtenek, de nagyon félek az altatástól. Írsz valami nyugtatót?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten élveztem a mandulaműtétemnél az altatást, négy másodpercig tartott, míg elaludtam, nagyon érdekes volt. Viszont kissé kótyagosan ébredtem, mint aki nincs teljesen magánál. Ne izgulj :) 22/L
2010. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
sztem is tök jó, amikor elaltatnak, érzed ahogy a vénádba áramlik a hideg altató amit befecskendeznek, aztán hirtelen elalszol, képszakadás, én amikor felébredtem, azthittem, h vmit elrontottak, és meg se műtőttek, aztán rájöttem, h télleg már túlestem rajta, nem is éreztem semmit, annyinak tűnt mint egy pislantás:D utána kicsit érdekes lesz, olyasmi, mint amikor fáradt vagy, és kicsit be vagy b@szva:D ehhez tudom hasonlítani:D ne félj tőle, nem lesz bajod;) attól h idegeskedsz nem lesz jobb:)
2010. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Jaj, e én úgy félek, hogy lesz valami komplikáció...!

Köszönöm egyébként a válaszod!

2010. jún. 28. 23:34
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! :)
2010. jún. 28. 23:35
 5/19 anonim ***** válasza:

néhány hónapja volt szívműtétem (bypass) - nem is tudom, hogy mikor altattak el. az utolsó emlékem, hogy tolnak a műtő felé, majd utána már az intenzíven gyengéden megpaskolták az arcom, hogy

- jó reggelt, túl vagyunk rajta

még csak kótyagos sem voltam :)

2010. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
6%
meg fogsz halni :(
2010. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
van egy genetikai subdomináns betegség (európai populáció 0,0001%) ami alig mutatható ki, és ha beadják az altatót, a rianodin receptoraid tüzelni kedenek, és annyi cálcium áramlik az izmaidba hogy gyakorlatilag belül égsz el
2010. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyébként voltam már altatva, de akkor kicsi voltam, nem sokra emlékszem, csak arra, amikor az aneszteziológus rám teszi a maszkot, meg hogy műtét után 2 napig hánytam.
2010. jún. 28. 23:40
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nagyon jó az altatás maga, persze odakerülni az nem. Én kb. adták, és 3 sec-ig voltam ébren. Ébredni kicsit zavart állapot, de annyi. 23/L
2010. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Tila_Tequila ***** válasza:

Szerintem tök jóó :)

Nekem tavaly volt mandulaműtétem, először bekábítottak, aztán beszúrták a tűt, az nagyon vicces volt, mintha egy fésűt szúrtak volna a kezembe :D Aztán elaludtam :)

2010. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!