Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyulladt pattanásra mit...

Gyulladt pattanásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Abba hagytam a fogamzásgátlót, mert babát szeretnénk. Nekem a fogamzásgátló hozta helyre a bőröm, mert eszméletlen gyulladt volt és most is az lett. Belső óriás fájdalmas csomók vannak az arcomon. Útálom.Voltam bőrgyógyásznál annyit mondott menjek vissza szülés és szoptatás után, nem lehet kezelni gyógyszeresen. Volt vki így és ha igen van bármi hatásos praktika rá?
2019. jan. 7. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Teafa olajat szoktam a makacs gyulladásokra tenni fültisztító pálcával.

Időközönként pedig vattakorongra teszek micellás vizet és pér csepp teafa olajat és átmosom az arcom. A teafa nagyon szárít, de egy próbát megér.

2019. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Akneroxidot ajánlottak a gyógyszertárban, pár nap alatt összehúzna. Gyakran tisztítsd az arcod arclemosóval.
2019. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Összehúzza*
2019. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!