Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegen sportolni? Lehet?

Betegen sportolni? Lehet?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom és köhögök... Hangom se sok van és alig tudok nyelni, mert úgy érzem mintha egy dió lenne a torkomban. Szobabiciklizni szeretnék (1000ckal, kb 42 km), meg lehet ezt csinálni? Azért ragaszkodnék hozzá, mert elkezdtem fogyni és meg is szeretném tartani, idén még egyszer se hagytam ki, de most azt nem akarom, hogy 5-6 perc után fulldokolva köhögjek

2019. jan. 8. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább pihenj pár napot, tartsd szinten a kaját és minden rendben lesz.
2019. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A betegség önmagában fogyást okozhat. Tartsd szinten az ételt, és majd utána kezdd el az edzést, ha meggyógyultál. Jobbulást!
2019. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 EVA800 ***** válasza:
Sziasztok! Szerintetek nyujtas nelkul is lehet sportolni ?
2019. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem amíg nem vagy teljesen egészséges,ne végezz megerőltető fizikai munkát.Ez ilyenkor még árthat is.A szervezet nem tud a betegségre megfelelően reagálni és még jobban lerottyanhatsz.Amint elmúlt a betegség,teljes erőbevetéssel kezdheted a sportot :)
2019. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!