Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a levegővétel...

Mi okozhatja a levegővétel problémát?

Figyelt kérdés
Mellkasomban tompa fájdalmat érzek levegővételkor inkább a jobb oldalamon. Néha a hátam is begörcsöl, de néhány másodperc múlva elmúlik. Éjszaka keltem izzadásra és erre a nehéz levegővételre és egy kisebb séta után jobb lett. Egész este ugyanabban a pózban feküdtem. Vérnyomásom 160/90/80 körüli volt.Próbálkoztam pihenéssel, ami után sokkal jobb volt,de aztán újra visszatértek a tünetek. Esetleg családtagom betegségéből adódó stressz okozhatja? Ha ülök nincsenek olyan fájdalmaim és nehézségeim. 50

2019. jan. 12. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Magas a vérnyomásod, és a pulzusod. Ráadásul stresszes is vagy. Hány éves vagy, és nő, vagy férfi? Nem írtad szedsz vérnyomáscsökkentőt?
2019. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
50éves nő. Semmit nem szedek.A vérnyomásom azóta normalizálódott, de a fájdalom megvan. A levegő nem szorulhatott be?
2019. jan. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!