Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Legkisebb stresszeléskor is...

Legkisebb stresszeléskor is izzadok, mitõl van ez?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró számomra ez, nemtudom betegség-e vagy valami hiány a szervezetemben, de a legkisebb stresszhelyzetben is nagyon intenzíven izzadok, de csak a hónaljamnál. Ez máskor nem jelenik meg, a nyáron is ha elmentem biciklizni, nem stresszeltem így nem izzadtam annyira a melegtõl, mind amikor valamire nagyon ideges vagyok.

Van erre valamilyen gyógymód, gyógyszer, kenõcs, akármi, vagy elmúlik idõvel magától, esetleg mutétre lenne szükségem, vagy ezzel kell együtt élnem?

Nagyon zavaró, mivel mikor suliban is vagyok s picit stresszelek, lever a víz, mindig egy nagy folt lesz a hónaljaim alatt, így muszáj fekete ruhát viselnem, de ez sem fedi el annyira.


17/F



2019. jan. 15. 19:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!