Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valaki sokat sportol...

Ha valaki sokat sportol úszik, fut, bicajozik vagy egyéb sportot űz annak a cerkája kisebb mint aki alig. Nekem az évfolyamon szinte a legkisebb. :S Szerintetek a sok sport okozhatja, vagy későn érő vagyok? És a a golyókra is igaz?

Figyelt kérdés
18/F
2009. nov. 15. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz, mivel sportoltam így sportolók közt nőttem fel. Ilyesmit nem tapasztaltam. Szerintem, csak te vagy ilyen ahhoz a pár emberhez képest akiről tudod, hogy mekkora neki.
2009. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akkorára nő amekkorára a génjeid utasítják, nincs semmi ilyen jellegű összefüggés.
2009. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A többiek az évfolyamról nem sportolnak? ismersz olyat,aki sportol ,de nagyobb van neki,mint neked? Amúgy honnan tudod,hogy a többieké mekkora?:) Nálunk ez nem volt téma, csak a legjobb barátommal osztottuk meg az ilyen "infókat" egymásról
2009. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
tesi utáni zuhanyzás közben. És aki kevesebbet sportol annak nagyobb. Én heti 4-5-ször 90 percet viszek)
2009. nov. 16. 20:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Mekkora egyébként? Nem biztos, hogy kicsi, lehet, hogy átlagos és a többieké átlagon felüli!
2009. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A tesi utáni zuhanyozást ugye nem álló faxal csináljátok, mert a petyhüdt bré nem mérvadó.

Lehet valakinek kókadt állapotban pici, de ha feláll, akkor lesz ne mulass.

Valakinek kókadtan nagy, de ha feláll nem lesz nagyon, sőt ugyan akkora, csak kemény.

Ne! Hangsúlyozom NE lankadt p.öcs után véleményezd a sajátodét.

ha csak nem titkolsz valamit és nagy hokiversenyek mennek az öltözőben.

2009. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
de miért mennének álló faxal zuhanyozni?????
2009. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a petyhüdt p.cs tényleg nem mérvadó. Amúgy a tied mekkora,hogy kicsinek tartod?
2009. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerinted? XD

Amúgy láttam ilyen rejtett kamos vidiket férfizuhanyzóban.

Ott volt pár fickó akinek igen megnőtt a férfiassága zuhanyozás közben.....

Ez nem feltétlen arra utal, hogy homár a fazon, csak gondolom Én az inger, hogy mossa a lompost.

Nekem is van néha erekcióm, ha mosom a cerkám, de ez tök természetes.

2009. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A kommentem a ma 19:22 -nek szólt.

2009. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!