Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A XI. kerületben melyik...

A XI. kerületben melyik háziorvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Háziorvost szeretnék váltani, 12 éve járok a jelenlegihez, de sajnos az utóbbi pár évben egyre elégedetlenebb vagyok, hanyag, nem vizsgal meg, beszélget az asszisztensekkel aztán kapcsol, hogy "hoppá már ennyi az idő", ezután kapkod, szinte meg sem hallgat, mar lökdös ki au ajtón. Egy problémaval egy hónapon keresztül járkáltam hozzá, mire nagy nehezen elkuldott labor vizsgálatra, ami egyébként azelőtt másfél évvel volt. Ki is derült a gond és hogy valóban volt probléma, nem csak kitaláltam. Belefáradtam ebbe és abba is, hogy nem lehet egyről a kettőre haladni, újabban ráadásul bunkó és lekezelő is. Esetleg valaki tudna itt a kerületben ajánlani jó háziorvost?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. jan. 16. 11:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!