Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért áll így ki a csontom?

Miért áll így ki a csontom?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

21 éves làny vagyok 170 cm 55-57 kiló között mozog a súlyom javarészt


2019. jan. 18. 06:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
*szoktak
2019. jan. 18. 14:19
 12/17 anonim válasza:
37%

Utolsónak amúgy komolyan mi baja van? :D Elég szánalmas, hogy azt gondolja, hogy a kérdező azért rakta volna ki ezeket a képeket, hogy mások verjék a répát erre...

Én úgy vagyok ezzel, hogy mindenki magából indul ki és az utolsó válaszadó is ezt tette..


Egyébként hogy válaszoljak is a kérdésre: szerintem nincs semmi gond ezzel, nincs egészségügyi kockázata.. csak szimplán vékony vagy

2019. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. jan. 18. 17:08
 14/17 anonim ***** válasza:
49%

ma 07:21 Vagyok.

Aham.. szétrakott lábakkal, bugyiban mutogatni magad nem kirívó.. Na ezen jót röhögtem.. Ha nem az a cél, hogy csorogjon a fiúk nyála, akkor miért ilyen szétrakott bugyis, fekvős képet raktál ki? Lehetett volna állva, nadrágban, ahol a pólódat felhúzod, hogy a hasad látszódjon. Így is látni lehet a kiálló csontokat.

Mellesleg elhibáztad drága. Nem vagyok túlsúlyos. Jó alakom van, mert teszek is érte. Mert nem dobom ki magam mint te, még nem jelenti azt, hogy nincs jobb alakom nálad.. De a te képed, és bárki felhasználhatja ha akarja. Mindenesetre normális nő nem rak ki széttárt lábakkal képet magáról..erről ennyit, és itt be is fejeztem, mert messze nem érdekelsz.

2019. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Tyű milyen beképzeltek és ítélkezőek vagyunk :) Utálom az ilyen szűk látókörű embereket.Ugyan mit kezdene bárki is bármit a képemmel?Ismétlen a te gyenge felfogásod miatt beazonosíthatatlan vagyok,nem adtam elérhetőséget,nincs rajta az arcom.Millióból egy ez a kép.De feleslegesen magyarázom egy ilyen gonoszkodó embernek.Szép estét neked.:)
2019. jan. 18. 22:41
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem kötekedésből, de valamilyen szinten igaza van a utolsónak, kérdező. Amikor megláttam a képet, nekem is az jutott eszembe, hogy ez aztán nem szégyenlősködik. Mármint én biztos nem tettem volna fel egy ilyen kihívó képet magamról a világhálóra. Legalább egy pizsama nadrágot vehettél volna fel.
2019. jan. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a kommented.Elfogadom a kritikát,mert normális hangnemben írtad.Máskor ha lesz ilyen odafigyelek erre,hogy ne forduljon ilyen elő többè.
2019. jan. 19. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!