Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni pár kilót?

Hogyan tudnék fogyni pár kilót?

Figyelt kérdés

168 cm vagyok és 62 kiló. Rendszeresen sportolok, bár a táplálkozásom a suli miatt nem a legjobb. Egy nap eszek 2 szendwichet és meg vacsorára valamit amit anyukám csinál. Pár kilótól szeretnek megszabadulni, de egyszerűen nem megy. Tudnátok valami tippet/tanácsot adni?

16/L


2019. jan. 20. 14:41
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom mennyi lenne az a pár kiló, én most besaccolom magamnak 5 kilónak.

Ha rendszeresen sportolsz rendben van, de ne fogd az iskolára hogy amiatt nem tudsz normálisan enni. Ez csak egy kifogás, igenis igyekezz beszabályozni az étrended. Mert az igen fontos fogyás szempontjából.


A szendvics helyett, nem tudom otthon eszel e vagy sem. De kipróbálhatnád, hogy otthon eszel reggelire mondjuk tojást, az nagyon egészséges. Főleg reggelre, hisz energiát ad, és zsírégető hatása van. Ugyanis a nap folyamán lemozgod, IGYÁL SOK VIZET. Ez is nagyon fontos, hogy a napi folyadékbevitel meglegyen.

Ha napközben megéheznél, először igyál. És ha utána is éhes vagy, vigyél magaddal valami olyan kaját, gyümölcsöt vagy esetleg zöldséget. Amit nyugodtan meg tudsz enni az iskolában.


A kenyeret hanyagold, nem tudom mit sportolsz. De otthon egy kis edzés sosem árt:D legyen az egy fél óra vagy akár egy óra. De arra figyelj, hogy elalvás előtt 3-4 órával legyen.


Nem tudom milyen tájékban vacsoráztok, de figyelj arra hogy a vacsorára ne egyél sokat. És utána egyáltalán ne egyél estére, mert akkor nem fogsz fogyni semmit. Sőt, még fel is szedhetsz pár kilót. Plusz itt is figyelj arra, hogy elalvás előtt 3 órával egyél, mert ha alvás előtt eszel. Nem fogsz tudni aludni, mert a szervezeted nem arra fog " koncentrálni " hanem az emésztésre.

2019. ápr. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!