Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogyni akartam. Lapos hasat...

Fogyni akartam. Lapos hasat akarok. Koplaltam es anorexiás lettem ugyanis felek hogyha eszem megnő a hasam es mar nagyon keveset eszem. Mit tegyek? Mit ehetek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyél speciális rágógumit, azaz kutyagumit! Egyél speciális citromot, azaz lócitromot! Nagyon finom az állati ürülék, de a legfinomabb az emberi ürülék. Telis-tele van vitaminokkal és ásványi anyagokkal. Nyami, nyami. Finom és egészséges ürülék. ;)
2018. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyél többet, nem egészséges, amit csinálsz. Lapos hasat máshogy is el lehet érni.

Növeld az ételmennyiségedet fokozatosan (!), de figyelj rá, hogy egészséges dolgokat fogyassz.

2018. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem éhezni kell, hanem többet mozogni, meg edzőterembe járni, ahol segítenek hogy szép alakod legyen.
2018. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hogy noveljem?es miket egyek?es most nem mozoghatok addig amig fel nem szedem a normal súlyom hoz való kilkat de nagyon felek hogy nőni fog a hasam
2018. nov. 18. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Most milyen magas és hány kg vagy? Persze az is érdekes lenne, mennyi idős vagy.


Biztos, hogy szükséges ez a koplalósdi?

2018. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!