Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőttkori ágybavizelés!?

Felnőttkori ágybavizelés!?

Figyelt kérdés
Én egy fiatal nő vagyok, és ma reggel arra riadtam fel, hogy, te jó ég , nem is a wc-n ülök! Tehát bepisiltem,nem teljesen , mert ahogy kinyitottam a szemem, a többit visszatartottam, és kirohantam a fürdőbe. Azt álmodtam, hogy a wc-re megyek(mint a kisgyerekeknél). Nagyon meglepődtem, mert ez még soha nem fordult elő! Arról nem is beszélve, hogy marha ciki! Forduljak orvoshoz, vagy várjak még vele? Valakivel már előfordult ez? -.-
2010. jún. 29. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszer velem is volt ilyen. Ezért még ne menj orvoshoz.
2010. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
velem is előfordult már ilyen. Főleg akkor, ha lefekvés előtt nem mentem el wc-re. Azt tudom javasolni, hogy lefekvés előtt mindig menj el pisilni.
2010. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"felfázás" is lehet, menj dokihoz
2010. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, minden lefekvés előtt elmegyek wc-re!

Meg eddig mindig felkeltem rá, és nagyon sokáig tudom visszatartani,ha arról van szó!

Igaz az elmult napokban mindennap ittam egy üveg sört ebben a melegben, de nem jellemző rám az sem, hogy sokat iszom. Inkább nagyon keveset! Szóval nem tudo, de akkor még várok, aztán majd meglátjuk! Ha többször előfordul, majd akkor megyek el. Még jó , hogy most szingli vagyok :D

2010. jún. 29. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Régi kérdés... de azért válaszolok.

Ilyen szerintem mindenkivel előfordul egyszer-kétszer életében felnőtt korában is. Teljesen normális. Ha nem rendszeres, én nem foglalkoznék vele különösebben.

2018. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!