Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért ilyen a bőrszínem?

Mért ilyen a bőrszínem?

Figyelt kérdés

Igazából nagy nagyon sápadt vagyok!

Mintha valami halott lennék, vagy 10 kiló púder vittem volta fel, nagyon sápadt.

A szemeim alatt halványabb karikák.

Gyakorlatilag egészségesen élek, a vérszegénységből ki gyógyultak rég. Voltam kivizsgáláson de állítólag minden rendben van.

A családomból apám, nagynéném apámnak az anya volt ilyen.

Szerintetek miért vagyok ennyire sápadt?



2019. jan. 22. 22:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj ha van ilyen a családban akkor valószínűleg örököltél egy jellemet. Valaki barnább bőrt valaki világosabbat örököl, ez is hasonló dolog.
2019. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Menj orvoshoz, nehogy valami bajod legyen
2019. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Hű köszönöm :)

Amúgy már írtam, hogy voltam és semmi bajom sincs!:)

2019. jan. 22. 22:50
 4/23 anonim ***** válasza:
Ja hogy az arra vonatkozott oké bocsi gyökér vagyok ezt elfelejtettem a végére írni! :D Nem vagy esetleg valaki kajára allergiás?
2019. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Semmi baj :) amúgy nem, se gyógyszerre - kb semmire.
2019. jan. 22. 23:13
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Hmmmmmmmmmmmmmmm.... Gondolom nem volt barnítottad magad :D Lehet valami bőrbetegség, valami csak kiváltotta, valami allergiának csak kell lennie. Én is sápadt vagyok mondjuk. Lehet az évek óta tartó magány/depresszió miatt ilyenek a szemeim is, furcsának tűnik a bőr a szememnél nekem is néha, de én talán érzékeny is vagyok 1-2 dologra. Szóval valami oka csak van neked is.
2019. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A napra nem megyek mert, amint napfény ér elkezd égni a bőröm vagy mi XD

De azt furcsállom, hogy nem csak nekem, mint írtam néhányan a családból is.

2019. jan. 22. 23:47
 8/23 anonim ***** válasza:
Aha, akkor nem lehet hogy a naphoz van valami köze? Végülis ha ég a bőröd tőle.. Nyalogasd meg a kutyák és igy gyógyítják a sebeket :P
2019. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

He? Hogy mit csináljak? XD

De amúgy nem hiszem, hogy a naphoz van köze, mert a bőrgyógyász szerint csak simán érzékeny a bőröm a naphoz.

2019. jan. 22. 23:56
 10/23 anonim ***** válasza:

Látom neked is mindenre van kifogásod, tőlem tanultál? Igen nyalogasd a sebeid és majd begyógyul! :D

Az egész testeden ilyen a bőr amúgy?: /

2019. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!