Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már nagyon fáj a mellkasom...

Már nagyon fáj a mellkasom meg a hátam ha levegőt veszek és Vasárnap óta hétfőn és kedden egy picit fáj most meg nagyon az oka mi Lehet?

Figyelt kérdés

2019. jan. 23. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem mentél el az orvoshoz ...
2019. jan. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így önmagában nem mond sokat, tudnunk kéne a többi tünetről is, hogy bármit is ki lehessen hozni belőle. Amúgy meg orvoshoz kéne menni, mert neki van olyanja, hogy EKG, gyulladásos markerek stb. amivel meg lehetne mondani, hogy mi bajod.
2019. jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát tünetek nagyon nincsenek hát Hétfőn mentem doktorhoz és elmeséltem a Vasárnapi panaszomat nm nézte meg se semmi annyit mondott rá h vírús
2019. jan. 23. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:
A vírus pár nap alatt el fog múlni, ha mégsem akkor menj vissza a dokihoz. Számos oka lehet a mellkasi fájdalomnak, ezekből csak egy a vírusfertőzés
2019. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!