Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hetek óta zsibbad a bal...

Hetek óta zsibbad a bal karom, fáj a mellkasom, rossz a közérzetem és nyomasztó hangulatom van, de a doki annyit mondd, hogy pihenjek, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nektek is volt már ilyen? Ha igen meddig tartott és hogyan múlt el?? Hogyan kezeljem, vagy kihez forduljak segítségért?

17 éves vagyok, szerintem ilyen korban ez még nem oké.



2018. dec. 20. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Pánik betegség nem merült fel?
2018. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig még nem igazán mondták, hogy pánikbetegségem lenne. Konkrétan nem foglalkozik vele a háziorvosom, hogy mik a panaszaim. Annyit mondott, hogyha nagyon rossz, akkor vegyek be fájdalomcsillapítót.
2018. dec. 20. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Kardilógushoz kéne elsődlegessen elmenned+ pszihológus/pszihiáter.

Jó lenne egy kivizsgalás.

2018. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kardiológiára kérj beutalót!
2018. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 prei válasza:
Cukor betegség is lehet..Bőséges Kaja után egy órával vércukor mérés.Ha 9 vagy afölött , cukorbeteg vagy csak még nem tudod..
2023. jan. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 prei válasza:
Ha meg két óra múlva sem megy 6 alá, akkor, EZ egész biztos, hogy ott vagy a cukorbetegség "előszobájában"..Nekem hasonló tüneteim voltak, és cukros is vagyok, kiegészítve a "magasvérnyomás" BETEGSÉGGEL..dE..EZEKET A TÜNETEKET ELSŐSORBAN A CUKORBETEGSÉG OKOZZA..
2023. jan. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!